لوگو تهران المنت
Search
Close this search box.

المنت فشنگی

المنت های فشنگی همانند نامشان قطر کمی داردد و دراز و باریک هستند. هدف مهم از طراحی آنها، قرارگیری در داخل سوراخ ها است به همین دلیل از اقلام صنعتی پرکاربرد هستند که در بسیاری از لوازم صنعتی گرمایشی مورد استفاده قرار می گیرند.

المنت های فشنگی یا کارتریجی به طور معمول در روزنه های ایجاد شده توسط مته وارد شده و برای گرم کردن صفحه ها و قالب ها استفاده یا به عنوان المنت های جاذب مایع استفاده می شوند. به عبارت دیگر المنت فشنگی یا کارتریجی یک المنت حرارتی صنعتی لوله ای شکل یا همان المنت میله ای است که می تواند در روزنه های مته کاری شده قرار گیرد.

قیمت المنت فشنگی با بهترین کیفیت

قیمت انواع المنت فشنگی درکارگاه صنعتی تهران المنت واقع در مرکز پخش تجهیزات برق صنعتی؛ طراحی و ساخت طبق مشخصات فنی سفارش دهنده صورت می گیرد و ما تمام سعی خود را میکنیم که با بهترین کیفیت انواع هیترهای فشنگی را تولید کنیم.قیمت هیتر فشنگی به عوامل متعددی وابسته می باشد.
مهم ترین آن ها قیمت سیم المنت می باشد. یکی از مهم ترین قطعات تشکیل دهنده این تجهیز انواع سیم المنت داخلی و بیرونی از جمله سیم نسوز می باشند،بهترین قیمت المنت فشنگی را از ما بخواهید

المنت فشنگی

سایز (قطرmm*طولcm)

قدرت وات w

قیمت (تومان)

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۵*۶.۵

۱۵۰

۲۰۵/۰۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۶*۶.۵

۱۵۰

۲۰۵/۰۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۷*۶.۵

۲۰۰

۲۰۵/۰۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۱۰*۶.۵

۳۰۰

۲۰۵/۰۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۱۵*۶.۵

۴۰۰

۲۰۵/۰۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۵*۸

۲۵۰

۲۱۰/۰۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۶*۸

۲۵۰

۲۱۰/۰۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۱۰*۸

۳۵۰

۲۱۰/۰۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۱۰*۱۰

۴۵۰

۲۲۰/۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۱۰*۱۲

۴۰۰

۲۵۰/۰۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۱۰*۱۴

۶۰۰

۳۵۰/۰۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۱۰*۱۶

۱/۲۰۰

۳۵۰/۰۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۱۰*۱۸

۱/۵۰۰

۵۰۰/۰۰۰

المنت فشنگی ۲۲۰ V

۱۰*۲۰

۱/۵۰۰

۴۵۰/۰۰۰

گالری المنت فشنگی در تهران المنت

انواع المنت فشنگی

پخش عمده انواع المنت فشنگی در تهران المنت

درباره المنت فشنگی

تهران المنت تولید کننده انواع المنت های فشنگی در مدل های مختلف است. با توجه به سفارش مشتریان گرامی و فاکتورهای لازم همانند تمرکز گرمایی بالا در حجم کوچک، سرعت انتقال گرما در مدت زمان کم، مقاوم در برابر ضربه، ایمنی بالا، دارای پوشش های فلزی استیل، برنج، تیتانیموم، گالوانیزه و فولاد این تجهیز گرمایی را می سازد.

المنت کارتریجی یا همان فشنگی به منظور نصب آسان کمی کوچکتر از قطر اسمی خود تولید می شوند. این المنت ها به طور معمول به صورت سفارشی برای تراکم وات خاصی تولید می شوند. تولید و فروش انواع المنت کارتریجی به خصوص المنت فشنگی ۱۲ ولت با ارزان‌ترین قیمت در کارگاه تهران المنت طبق سفارش مشتریان گرامی انجام می شود.

خرید المنت فشنگی

در مورد ساختار هیترهای فشنگی (کارتریجی فابریک) باید گفت که سیم کروم نیکل پیچیده شده در اکسید منیزیم در جای ویژه خود و در لایه ای بین وایر و سطح بیرونی فشرده می شود.به علت تمرکز سیم در مرکز هیتر مقاومت گرمایی در مقایسه با سایر المنتها پایین‌تر است. ساختار المنت های فشنگی شامل شش دسته سیم پیچی حرارتی، عایق، غلاف، تراکم وات، ترمینیشن و نوع سیم سربی است.

صنایعی که عموماً از المنت فشنگی استفاده می کنند شامل صنایع پزشکی، صنایع تولید و پردازش مواد غذایی، بسته بندی و همچنین قالب سازی پلاستیکی است. این تجهیز گرمایی در کارگاه تهران المنت در مدل های مختلف و با ابعاد مدنظر مشتریان عزیزمان تولید و به بازار ارائه می شود. شما همراهان گرامی می توانید این تجهیز چالش برانگیز را از ما با بهترین کیفیت و قیمتی مقرون به  صرفه بخواهید.

لیست قیمت المنت فشنگی

تهران المنت تولید کننده انواع المنت های فشنگی در مدل های مختلف،ساخت با ابعاد مدنظر شما، ویژگی هایی مانند تمرکز گرمایی باال در حجم کوچک ،سرعت انتقال گرما در مدت زمان کم ، مقاوم در برابر ضربه ، ایمنی بالا ، دارای پوشش های فلزی استیل ، برنج ، تیتانیموم ، گالوانیزه و فولاد دارد .برای اطلاع از قیمت المنت فشنگی نسبت به ابعاد مد نطر خود با ما تماس بگیرید

در ساختار المنت حرارتی المنتهای فشنگی (کارتریجی فابریک) بدین شکل است که سیم کروم نیکل پیچیده شده در اکسید منیزیم در جای ویژه خود ودر لایه ای بین وایر و سطح بیرونی فشرده شده است. به علت تمرکز سیم در مرکز هیتر مقاومت گرمایی در مقایسه با سایر المنتها مانند المنت سرامیکی پایین‌تر است. ساختار المنت های فشنگی را می توان به شش دسته تقسیم کرد که عبارت اند ازسیم پیچی حرارتی.عایق.غلاف.تراکم وات.ترمینیشن.نوع سیم سربی.

المنت فشنگی سرامیکی

تهران المنت سازنده انواع المنت فشنگی سرامیکی ، خرید المنت حرارتی با بهترین کیفیت و قیمت بازار در کارگاه تهران المنت؛از المنت فشنگی سرامیکی معمولا برای گرم کردن قطعات فلزی که درون آنها سوراخ هایی موجود است ، استفاده می شود،

المنت کارتریجی فشنگی

المنت کارتریجی یا همان فشنگی به منظور نصب آسان این المنت ها کمی کوچکتر از قطر اسمی خود تولید می شوند. این المنت ها به طور معمول به صورت سفارشی برای تراکم وات خاصی تولید می شوند،ساخت المنت کارتریجی با ارزان ترین قیمت

المنت فشنگی به صورت لوله ای استفاده می شود ، شکل و فرم آن از یک طرف سیم از داخل تعبیه شده جهت قالب های مختلف در طول کوتاه و قطر پایین در وات های زیاد جهت گرمای زیاد و انتقال حرارت به سطح قالب استفاده می شود. المنت های فشنگی ( کاتریج ) به صورتی است که سیم کروم نیکل پیچیده شده در اکسید منیزیم در جای ویژه خود و در لایه ای بین وایر و سطح بیرونی فشرده شده است به علت تمرکز سیم در مرکز المنت، دارای مقاومت گرمایی کمتر است.

گروه صنعتی تهران المنت در بازار لاله زار تهران سازنده انواع المنت با کیفیت طبق سفارش شما.

کاربرد المنت فشنگی

از جمله مزایای استفاده از المنت فشنگی میتوان به انعطاف در کاربری، مسئولیت سنگین و گرمادهی هدفمند اشاره کرد. به همین دلایل است که کاربردهای گسترده ای دارند و شامل موارد زیر می شود:

  • ابزار اندازه گیری سنسور و اکستروژن (استخراج).
  • المنت تورپیدو برای قالب گیری های تزریقی.
  • قالب ریزی و سازه های پلاستیکی.
  • صنایع غذایی.
  • کمپرسورهای HVAC
  • سلول های سوختی.
  • محصولاتی که در صنعت پزشکی.
  • صنایع ریخته گری.
  • آکواریوم و استخرها.
نحوه عملکرد المنت کارتریجی

فرآیند کار کردن و ساز و کار این المنت بسیار ساده است. جریان متناوب از طریق سیم پیچی وارد این المنت شده و سیم مقاوم را داغ می کند. بنابراین، انرژی گرمایی حاصل از المنت از طریق سیم منتقل می شود. ابتدا به غلاف منتقل شده و از طریق پوشش سطح غلاف به محیط اطراف هدایت می شود. جالب است بدانید که تمام انرژی به محیط منتقل می شود! به همین خاطر، المنت فشنگی به عنوان بهترین نوع المنت از نظر کارایی و بهره وری در انتقال گرما به یک فلز جامد شناخته می شود

شما می توانید با توجه به کاربرد المنت فشنگی هیتر با قطر، طول و وات مورد نیاز را سفارش دهید. برای انتقال حرارت ایجاد شده به سطح بیرونی تجهیز یا قالب مد نظر از وات زیاد تر استفاده نمایید. هیتر فشنگی قابلیت این را دارد که خود به تنهایی محل مورد نظر را گرم نماید.همچنین ممکن است هیتر کارتریج فابریک بعنوان جزئی از یک هیتر بزرگ تر بکار گرفته شود. بطور کلی انواع هیتر کارتریجی از جمله المنت حرارتی فشنگی ۱۲ ولت در موارد زیر مصرف می شوند.

محصولات دیگر ما: