Search
Close this search box.

المنت های فشنگی همانند نامشان قطر کمی داردد و دراز و باریک هستند. هدف مهم از طراحی آنها، قرارگیری در داخل سوراخ ها است به همین دلیل از اقلام صنعتی پرکاربرد هستند که در بسیاری از لوازم صنعتی گرمایشی مورد استفاده قرار می گیرند.

المنت های فشنگی یا کارتریجی به طور معمول در روزنه های ایجاد شده توسط مته وارد شده و برای گرم کردن صفحه ها و قالب ها استفاده یا به عنوان المنت های جاذب مایع استفاده می شوند. به عبارت دیگر المنت فشنگی یا کارتریجی یک المنت حرارتی صنعتی لوله ای شکل است که می تواند در روزنه های مته کاری شده قرار گیرد.

قیمت المنت فشنگی درلاله زار تهران

قیمت انواع المنت فشنگی درکارگاه صنعتی تهران المنت واقع در مرکز پخش تجهیزات برق صنعتی؛ طراحی و ساخت طبق مشخصات فنی سفارش دهنده صورت می گیرد و ما تمام سعی خود را میکنیم که با بهترین کیفیت انواع هیترهای فشنگی را تولید کنیم.قیمت هیتر فشنگی به عوامل متعددی وابسته می باشد.

مهم ترین آن ها قیمت سیم المنت می باشد. یکی از مهم ترین قطعات تشکیل دهنده این تجهیز انواع سیم المنت داخلی و بیرونی از جمله سیم نسوز می باشند،بهترین قیمت المنت فشنگی را از ما بخواهید.

المنت فشنگیسایز (قطرmm*طولcm)قدرت وات wقیمت (تومان)
المنت فشنگی ۲۲۰ V۵*۶.۵۱۵۰۲۰۵/۰۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۶*۶.۵۱۵۰۲۰۵/۰۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۷*۶.۵۲۰۰۲۰۵/۰۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۱۰*۶.۵۳۰۰۲۰۵/۰۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۱۵*۶.۵۴۰۰۲۰۵/۰۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۵*۸۲۵۰۲۱۰/۰۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۶*۸۲۵۰۲۱۰/۰۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۱۰*۸۳۵۰۲۱۰/۰۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۱۰*۱۰۴۵۰۲۲۰/۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۱۰*۱۲۴۰۰۲۵۰/۰۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۱۰*۱۴۶۰۰۳۵۰/۰۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۱۰*۱۶۱/۲۰۰۳۵۰/۰۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۱۰*۱۸۱/۵۰۰۵۰۰/۰۰۰
المنت فشنگی ۲۲۰ V۱۰*۲۰۱/۵۰۰۴۵۰/۰۰۰

لیست قیمت المنت فشنگی

♦ محصولات دیگر: المنت میله ای

لیست قیمت المنت فشنگی

تهران المنت تولید کننده انواع المنت های فشنگی در مدل های مختلف،ساخت با ابعاد مدنظر شما، ویژگی هایی مانند تمرکز گرمایی باال در حجم کوچک ،سرعت انتقال گرما در مدت زمان کم ، مقاوم در برابر ضربه ، ایمنی بالا ، دارای پوشش های فلزی استیل ، برنج ، تیتانیموم ، گالوانیزه و فولاد دارد .برای اطلاع از قیمت المنت فشنگی نسبت به ابعاد مد نطر خود با ما تماس بگیرید .

لیست قیمت المنت فشنگی بازار

فروش انواع المنت فشنگی ساخته شده در گارگاه تهران المنت

تهران المنت تولید کننده انواع المنت های فشنگی در مدل های مختلف است. با توجه به سفارش مشتریان گرامی و فاکتورهای لازم همانند تمرکز گرمایی بالا در حجم کوچک، سرعت انتقال گرما در مدت زمان کم، مقاوم در برابر ضربه، ایمنی بالا، دارای پوشش های فلزی استیل، برنج، تیتانیموم، گالوانیزه و فولاد این تجهیز گرمایی را می سازد.

المنت کارتریجی یا همان فشنگی به منظور نصب آسان کمی کوچکتر از قطر اسمی خود تولید می شوند. این المنت ها به طور معمول به صورت سفارشی برای تراکم وات خاصی تولید می شوند. تولید و فروش انواع المنت کارتریجی به خصوص المنت فشنگی ۱۲ ولت با ارزان‌ترین قیمت در کارگاه تهران المنت طبق سفارش مشتریان گرامی انجام می شود.