لوگو تهران المنت
Search
Close this search box.

ترموکوپل تیپ k

تهران المنت تولید کننده انواع ترموکوپل در مدل های مختلف در لاله زار تهران ، تولید ترموکوپل نوع k با بهترین قیمت و کیفیت (تضمین قیمت و کیفیت)

قیمت ترموکوپل تیپ k با بهترین کیفیت

 

برای خرید ترموکوپل تیپ تایپ K بهتر است در ابتدا مشخصات و اطلاعات مربوط به ترموکوپل مدنظر را به خوبی بررسی کرده و مطابق با شرایط دمایی و محیطی انتخاب شده سنسور با کیفیت درخواستی را از نمایندگی فروش ترموکوپل خریداری کنید. هر چند که این امر زمانی کارآمد خواهد بود که اطلاعات و آگاهی شما در این زمینه بالا باشد. در غیر این صورت مشاوره متخصصین در این زمینه کمک بسزایی جهت انتخاب و خرید با قیمت و کیفیت مناسب شما خواهد بود.

تهران المنت نیز با ارائه مشاوره تخصصی در خصوص فروش و ثبت سفارش ترموکوپل های تیپ K کمک شایانی به انتخاب درست و خریدی مطمئن، کاملاً با کیفیت و کاربردی خواهد داشت..

گالری ترموکوپل تیپ k در تهران المنت

انواع ترموکوپل تیپ k

قیمت خرید ترموکوپل تیپ k در تهران المنت

درباره ترموکوپل تیپ k

گروه صنعتی تهران المنت سازنده ترموکوپل تیپ K با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال تجربه در بازار تهران فعالیت می‌کند. این گروه فعال صنعتی با ارائه مشاوره تخصصی قبل از خرید و استفاده از دستگاه های به روز با تکنولوژی بالا همیشه در تلاش است، تا علاوه بر حفظ کیفیت محصولات خود و قیمت های مقرون به صرفه ترموکوپل ها مانند قیمت سنسور پی تی ۱۰۰، سری اس و… رضایت خاطر و خریدی لذت بخش را برای مشتریان و متقاضیان خود رقم بزند.

 

تولید کننده ترموکوپل مدل K

سه عامل اصلی و تاثیر گذار بر روی قیمت سنسور های تیپ Kشامل موارد زیر می باشد.

 • کلاس و دقت اندازه گیری
 • خصوصیات سیم داخلی سنسور که شامل: قطر، سطح مقطع، نوع کشور سازنده و برند آن است.
 1. متریال غلاف یا محافظ ترموکوپل

به طور معمول قیمت ترموکوپل ها در حیطه ۵۰ هزار تا بالای ۱۰ میلیون تومان تخمین زده می‌شود که این تغییرات قیمتی کاملا به عوامل گفته شده فوق بستگی دارد..

یکی از معدود سنسورهایی است که، در وسیع ترین محدوده دمایی کاربرد دارد و دارای دو پایه مثبت و منفی است. که پایه مثبت غیرمغناطیسی و پایه منفی مغناطیسی خواهد بود. از آنجایی که در ساخت این نوع ترموکوپل ها از فلز پایه سنتی استفاده می‌شود؛ همین امر موجب دوام و کارکرد بالای آن در محیط هایی با دمای بالا می گردد. نیکل یکی از فلزات تشکیل دهنده سنسور تایپ K است، که ماهیتی مغناطیسی دارد. در واقع پایه مثبت در ترموکوپل نوع k از ۹۰ درصد نیکل و ۱۰ درصد کروم تشکیل یافته است. و پایه منفی نیز از ۹۵ درصد نیکل ۲ درصد آلومینیوم ۲ درصد منگنز و یک درصد سیلیکون ساخته شده است.

 • نسبت به سایر ترموکوپل ها مقرون به صرفه تر است.
 • مقاومت بالا
 • دقت بالا
 • خروجی بسیار پایدار
 • خطی سازی جهت اندازه گیری دما

معایب

 • گستره خطای بالاتری نسبت به سایر ترموکوپل ها دارد.
 • دوام پایین در محیط هایی که ریسک اکسید شدن شان بالاست
 • عایق اول از مهره های سرامیکی تشکیل شده است. چرا که یک عایق سبک وزن را ایجاد می‌کند و یا اینکه از مواد آلومینیوم سیلیکات با خلوص بالا ساخته می شود. چرا که جرم حرارتی پایینی دارند. که این بدان معنا است که،گرما را حفظ نمی کند و در واقع رسانای حرارتی پایینی دارد و در کنار آن این عایق می‌تواند تا دمای بالای ۱۲۶۰ درجه سانتیگراد را تحمل کند. بنابراین بهترین ماده برای ترموکوپل نوع Kمحسوب می شود.
 • عایق دوم در واقع غلاف فلزی بیرونی است که، از مواد معدنی فشرده اکسید منیزیم ساخته شده است .در واقع MGO استحکام دی الکتریک بالایی دارد و با سرعت به تغییرات دما پاسخ می دهد. و بسیار بادوام نیز است.

هنگامی که ترموکوپل در مایعات زیاد و گازهای خورنده با فشار زیاد غوطه ور می شود. عایق اکسید منیزیم برای ترموکوپل سری K توصیه می گردد، با این خاصیت از ترموکوپلK

محصولات دیگر ما:

 

تولید کننده ترموکوپل مدل K
تولید کننده ترموکوپل مدل K