لوگو تهران المنت
Search
Close this search box.

المنت نواری

قبول سفارش ساخت المنت نواری یا کامپوننتی در کمترین زمان با بهترین قیمت خرید المنت برقی در کارگاه المنت سازی المنت تهران واقع در خیابان لاله زار تهران، برای اطلاع از قیمت هیتر حرارتی نواری ارزان قیمت با ما تماس بگیرید.

قیمت المنت نواری با بهترین کیفیت

المنت حرارتی صفحه‌ای با نام‌های دیگری چون: المنت نواری و المنت تیغه ای شناخته می‌شود. این هیترها در شکل و سایزهای مختلفی قابل سفارش هستند. که به صورت معمول برای مواردی چون سطوح صاف استفاده می گردند، از جمله مزیت‌های المنت صفحه می‌توان به بالا بودن میزان کنترل دمای مورد نظر و سرعت بالای این عمل توسط ترموستات آن اشاره کرد.

انواع المنت نواری

سایز cm (قطر و پهنا)

قیمت (تومان)

المنت نواری

۱۵*۱۵

۹۰۰.۰۰۰

المنت نواری

۱۵*۱۵

۹۰۰.۰۰۰

المنت نواری

۱۵*۱۵

۹۰۰.۰۰۰

المنت نواری

۱۵*۱۵

۹۰۰.۰۰۰

المنت نواری

۱۵*۱۵

۹۰۰.۰۰۰

گالری المنت نواری در تهران المنت

انواع المنت نواری

درباره المنت نواری

خرید المنت نواری حرارتی برای سطوح کوچک و صاف در سایز های مختلف برای شما مشتریان در کمترین زمان ساخته می شود. این هیتر های نواری در صنایع پلاستیک سازی ، شیشه سازی ، کاشی و سرامیک استفاده می کنند. ساخت المنت نواری در کارگاه المنت سازی تهران المنت توسط متخصصین با تجربه با دقت فراوان انجام می شود.

خرید المنت تیغه ای

تولید انواع المنت تیغه ای با بالاترین کیفیت در کارگاه تهران المنت

خرید سیم المنت نواری

فروش انواع مدل های المنت سیمی در کارگاه تهران المنت

  • طراحی ساده
  • قیمت ارزان
  • قابلیت استفاده در مناطق کوچک

را می‌توان برشمرد.

قیمت المنت حرارتی صفحه ای یا تیغه ای که بی شباهت به المنت تسمه ای نیستند، نسبت به سایر المنت ها ارزان‌تر بوده، که گروه تخصصی تهران المنت ساخت المنت نواری ۱۲ ولت و ۴۰ وات را با بهترین کیفیت در بازار تولید و ارائه می کن

یکی از هیترهای حرارتی که انرژی الکتریکی را به گرما تبدیل می کند المنت نواری است این المنت در شکل ها و سایزهای مختلف با توجه به سفارش مشتری ساخته می شود و اکثر موارد استفاده آن برای سطوح صاف می باشد. از مزیت المنت نواری می توان به بالا بودن میزان کنترل دمای مورد نظر و سرعت بالای این کار اشاره کرد. البته کنترل حرارت در  توسط ترموستات یا بیمتال ترموستات  انجام می شود.

المنت نواری (Strip Heater) یا المنت های کامپوننتی (Component Heaters) معمولا برای گرمایش سریع سطوح صاف استفاده میشود ، در واقع یک راه بسیار ساده و ارزان برای رسیدن دمای مورد نظر در محیط های کوچک المنت نواری است ،ساخت المنت نواری ۱۲ ولت و ساخت المنت نواری ۴۰ وات با بهترین کیفیت بازار در کارگاه تهران المنت.

محصولات دیگر ما: