قیمت ترموکوپل تیپ s

ترموکوپل نوع s

تهران المنت تولید کننده انواع ترموکوپل در مدل های مختلف در لاله زار تهران ، تولید ترموکوپل تیپ s با بهترین قیمت و کیفیت

قیمت فروش ترموکوپل تیپ s

ترموکوپل تیپ s

خرید ترموکوپل نوع s

خرید ترموکوپل تیپ s با بهترین قیمت بازار ، برای اطلاع از قیمت ترموکوپل ها با ما تماس بگیرید

فروش و ارائه انواع ترموکوپل خصوصاً ترموکوپل تیپS نیاز به محاسبات تخصصی دارد. که قاعدتاً فروشنده باید مهارت و تخصص کامل در این زمینه داشته باشد. تا بر اساس خواسته‌های متقاضی و شرایط به کارگیری ترموکوپل بهترین گزینه‌ها را ارائه دهد.

هرچند که این امر زمان‌بر خواهد بود. اما نتایج عالی در بر خواهد داشت. از جمله موارد قابل محاسبه در هنگام خرید ترموکوپل تایپS می‌توان به:

 • مشخص کردن قطر بیرونی غلاف محافظ نهایی
 • میزان دمای محیط جفت حرارتی

اشاره کرد.پس در واقع باید ترموکوپلی خریداری کرد که به خوبی بتواند میزان دمای دقیق کوره یا محیط کاربردی مدنظر را در کمترین زمان ممکن اعلام کند.

ساخت ترموکوپل مدل S در تهران المنت

تولید ترموکوپل مدل S

مشاهده دیگر محصولات : قیمت ترموکوپل نوع k

قیمت ترموکوپل تیپ اس

قیمت ترموکوپل سری اس نیز همانند سایر ترموکوپل ها به یک سری عوامل و موارد بستگی دارد . مواردی از قبیل:

 • محدوده دمایی کارکرد
 • طول
 • جنس غلاف محافظ
 • دقت بالا
 • نوع کلاس
 • نوع سرامیک به کار رفته

به عنوان مثال: پلاتین سنسورSبه طور معمول در سه سایز۰.۳ و ۰.۳۵و۰.۵۰ میلی متر ارائه میشود. که همین تفاوت سایز تفاوت قیمتی سنسور تایپS را به همراه خواهد داشت.

تولید کننده ترموکوپل مدل S

تهران المنت سازنده ترموکوپل مدلS با استفاده از تجربه و دستگاه های مدرن خود ترموکوپل هایی را که متقاضیان سفارش می‌دهند با ظرافت و دقت بالا تولید می‌کند. گروه صنعتی تهران المنت تولید کننده ترموکوپل مدلS و سایر ترموکوپل های کاربردی دیگر، همیشه سعی بر تولید محصولات با کیفیت، همراه با قیمت های عالی و مقرون به صرفه جهت رفاه حال مشتریان و رضایتمندی آنان داشته است. از دیگر امکاناتی که تهران المنت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، مشاوره تخصصی قبل از خرید است. چراکه مشاوره جهت خرید این قبیل سنسورها امری مهم و لازم به شمار می‌آید؛ تا دقیقاً متناسب با محیط و نیاز مورد درخواست سنسور تایپ Sساخته و ارائه گردد.

سنسور نوع s

این سنسور ها از دو عنصر پلاتین و رودیوم ساخته می‌شوند. به نحوی که حدود ۱۰ درصد از ترکیبات را پلاتین تشکیل می دهد. این تیپ سنسورها در محیط های دمای بسیار بالا کاربرد فراوانی دارند. به طور معمول در صنایع بیوتکنولوژی و داروسازی مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل دقت و پایداری بالا در محیط هایی با دمای پایین نیز کاربرد دارند. سنسور های تایپ S اغلب با یک لوله یا غلاف سرامیکی محافظت می گردند. شایان ذکر است مقاومت این سنسورها در صورت تداوم در دمای تا حدود ۱۶۰۰ درجه سانتیگراد و جهت دوره‌های کوتاه مدت تا ۱۷۰۰ درجه سانتیگراد تخمین زده شده است. چرا که جهت کارکرد این سنسورها در دمای بالا از عایق ها و غلاف هایی که از آلومینیا با تبلور مجدد و با خلوص بالا ساخته شده اند استفاده میگردد.

در واقع در اکثر کاربرد های صنعتی ترموکوپل های نوع s به محافظتی به شکل یک غلاف غیر قابل نفوذ نیازمند هستند. چرا که مقادر کمی از بخار فلزی می تواند باعث خرابی و کاهشEMFتولید شده گردد، باید متذکر شد؛ استفاده مداوم این سنسورها در دماهای بسیار بالا باعث تخریب آنان و امکان انتشار و آزاد سازی رودیوم در هادی پلاتین خالص شده که در نهایت منجر به کاهش خروجی EMF می گردد.

معایب و مزایای سنسورS

از مزایای این سنسور ها می توان به:

 • قیمت مناسب
 • دوام و استحکام بالا
 • دقت خوب
 • سادگی

اشاره کرد.

از جمله معایب ترموکوپل های S نیز می توان به:

دقت متوسط آنان در هنگام مواجه شدن با شوک و لرزه نام برد. که جهت برطرف کردن این نقص از روکش هایی به نام ترموول استفاده می گردد که باعث کاهش لغزش و لرزه میشود.