المنت میله ای

ساخت المنت میله ای مخزن آب یا آبگرمکنی که یکی از پرکاربردترین هیتر ها می باشد. با ارائه مشخصات فنی محصول مورد نظرتان، ما تضمین میکنیم که بهترین قیمت المنت میله ای را به شما پیشنهاد دهیم. ساخت المنت حرارتی برای دستگاه جوجه کشی 200 وات، 300 وات 500 وات، و 1000 وات در سایز های مختلف، در مدل های ساده فین دار و پره ای امکان‌پذیر است.

تهران المنت تولید و پخش کننده انواع المنت میله ای در تهران

تولید و پخش کننده انواع المنت میله ای

اگر به دنبال منبع گرمایی ایده‌آل، پرکاربرد، مقاوم و قابل اعتماد هستید، پیشنهاد ما به شما المنت میله‌ای (Rod element) است. از آن در اکثر صنایع، کارخانجات و حتی مصارف خانگی بهره می‌برند. ساختار آنها از روکش‌های لوله‌ای استیل، مس و آلومینیوم است. درون لوله المنت میله‌ای سیم کروم نیکل فنری تعبیه می‌شود که با خاک اکسید عایق سازی شده است. وجود این عایق اکسیدی باعث می‌شود تا سیم‌های داخل المنت میله‌ای با لوله بیرونی اتصال جریان پیدا نکنند.

قیمت المنت میله ای

المنت میله‌ای مخزن آب یا آبگرمکنی یکی از پرکاربردترین هیترها است. در کارگاه تهران المنت طراحی و ساخت المنت حرارتی برای دستگاه جوجه کشی 200 وات، 300 وات، 500 وات، و 1000 وات در سایزهای مختلف و در مدل‌های ساده فین دار و پره‌ای امکان‌پذیر است. بنابراین با ارائه مشخصات فنی محصول مورد نظرتان، ما تضمین میکنیم که بهترین قیمت المنت میله‌ای را به شما پیشنهاد دهیم.

در واقع قیمت المنت میله‌ای تولیدی تهران المنت بستگی به این دارد که با چه نوع جنس و توانی تولید شود. معمولا المنت میله‌ای با قطر 8 تا 18 سانتیمتر و با طول دلخواه و با قدرت 100w تا رو به بالا و با ولتاژ 220، 380 تا رو به بالا تولید می‌گردد. برای مثال المنت میله‌ای با قطر 8، طول دلخواه 100 وات و ولتاژ 220 رو به بالا با قیمت 12/000 تا 25/000 هزار ریال و المنت میله‌ای با قطر 18، طول دلخواه 100 وات و ولتاژ 220 رو به بالا با قیمت 75/000 تا 85/000 هزار ریال در تهران المنت به فروش می‌رسد. ←(قیمت به روز تابستان 1402)→

قطرواتولتاژقیمت سادهقیمت سفارشی
قطر 8از 100 w تا دلخواه220 - 380 و ... 12/000 ریال25/000
قطر 10از 100 w تا دلخواه220 - 380 و ...35/00045/000
قطر 12از 100 w تا دلخواه220 - 380 و ...45/00055/000
قطر 14از 100 w تا دلخواه220 - 380 و ...55/00065/000
قطر 16از 100 w تا دلخواه220 - 380 و ...65/00075/000
قطر 18از 100 w تا دلخواه220 - 380 و ...75/00085/000

قیمت المنت میله‌ای ساده تا 3 متر، المنت میله‌ای سفارشی بالای 3 متر، المنت میله‌ای با سرسرد، و همچنین قیمت‌های درج شده در جدول المنت میله‌ای (المنت فلنج دار و فین دار) به دلیل نوسانات موجود در بازار نهایی نبوده و قبل از سفارش برای اطلاع از قیمت قطعی لطفا با ما تماس بگیرید.

ساخت انواع المنت میله ای

ساخت المنت میله ای

روکش هیترهای میله‌ای از جنس استیل، مس و آلومینیوم است. درون این لوله‌ها از سیم کروم نیکل مقاومتی فنر شده که توسط خاک اکسید منیزیم به‌صورت کامل عایق بندی شده، به کار برده شده است. ومود این عایق مانع از اتصال الکتریکی به بدنه و لوله‌ی روکش می‌شود. به وسیله‌ی دو پیچ ابتدا و انتهای فنر بسته ميشود که اصطلاحا به آن نقطه‌ی سرد می‌گویند. به این دلیل که این نوع پیچ‌ها اصلا داغ و گرم نمی‌شوند.

دقت در ساخت این نوع المنت مهم است!؟ به دلیل تطبیق پذیری بالا و کاربری گسترده‌ای که دارند. ساخت المنت میله‌ای از قطر 6 تا 18 میلیمتر و طول 20 cm تا 20 m از جنس آلیاژ و سیم کروم نیکل و عایق بندی از جنس روکش استیل در تهران المنت صورت می‌پذیرد.

فیلم تولیدی المنت میله ای گارگاه تهران المنت

کارگاه تولید المتت میله ای

جدول نوع جنس المنت میله ای

 
ردیفجنس روکشکاربرد و موارد استفادهماکسیمم میزان تحمل دما
1مس آب150 ˚C
2فولادروغن های غلیظ 400 ˚C
3استیل 304آب، مواد و شوینده های بهداشتی، روغن 400 ˚C
4استیل 316ضد اسید و خورنده ها 400 ˚C
5استیل 321کوره های ذوب فلزات 650 ˚C
6اینکونل صنایع حساس 800 ˚C
 

قیمت ساخت المنت میله ای در لاله زار تهران

قطعا اگر المنت میله‌ای مد نظر خود را از بازار منحصربه‌فرد لاله‌زار که سالهاست قطب فروش لوازم برقی در کشور است، تهیه کنید، میتوانید با قیمت مناسب‌تری خرید خود را انجام دهید.

قیمت ارزان المنت میله ای

فروش المنت میله‌ای، المنت فین دار و المنت فلنج دار در کارگاه تهران المنت با 15 سال تجربه در خیابان لاله‌زار تهران، برای خرید انواع المنت میله‌ای و یا استعلام قیمت لطفا با ما تماس بگیرید و از مشاوره حرفه‌ای ما به صورت رایگان استفاده کنید.

فروش عمده المنت لوله ای

تهران المنت تولید کننده و فروشنده المنت میله‌ای به صورت عمده و تکی در بازار تهران است. با 15 سال تجربه آمادگی لازم برای قبول سفارشات شرکت‌های صنعتی به صورت تکی و عمده، با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت ساخت در بازار را دارد.

فروش عمده المنت میله ای

 

تولید المنت دایره ای

معمولا هیترهای میله‌ای به صورت سفارشی تولید می‌شوند و در اشکال مختلف مثلثی، گرد و مسطح به بازار ارائه می‌گردند. اجزای تشکیل دهنده این المنت ها شامل روکش استیل، نقطه سرد و گرم، فنر، سیم از جنس نیکروم، سیلیکون نسوز و ترمینال سرسیم است. تهران المنت سازنده انواع المنت میله‌ای از جمله مدل فین دار، پره دار، آبگرمکنی، ساده مسطح، دایره‌ای گرد، المنت U شکل و مثلثی است.

خرید المنت میله ای در کارگاه تهران المنت

تولید و فروش انواع المنت با سالها سابقه در فروش انواع لوازم حرارتی از جمله المنت میله‌ای. بهترین قیمت خرید المنت میله‌ای را از تهران المنت بخواهید. با یک تماس از قیمت المنت مورد نظر خود اطلاع پیدا کنید.

 

 
المنت میله ای ساخته شده در کارگاه تهران المنت

المنت میله ای چیست؟ آیا  کاربرد المنت های میله ای را می‌دانید؟

این هیترها بازده گرمایی زیاد و توان حرارتی بسیار بالایی دارند؛ از ده‌ها تا هزاران وات تقریبا چیزی حدود ۶۰۰ درجه سانتی گراد مقاومت حرارتی دارند و در فشارهای بالا مقاومت خیلی بالایی از خود نشان می‌دهند.

مشخصات المنت های میله‌ای

المنت های میله‌ای با قطر 6 تا 20 میلیمتر و طول 20 cm تا 20 m و از جنس آلیاژ و سیم کروم نیکل و عایق بندی از جنس روکش استیل تشکیل شده‌اند.

گرمایی که توسط المنت های میله‌ای ایجاد می‌شود، توسط نیروی برق که به دو سر المنت متصل است، صورت می‌گیرد. اینطور که سیم نیکروم با مقاومتی که از خود نشان می‌دهد، انرژی الکتریکی را در خود نگه میدارد و باعث گرم شدن خود و اطراف خود می‌شود. در نهایت پودر اکسید منیزیم باعث انتقال این حرارت و گرما به سطح عایق و یا روکش شده و منجر به سرخ و گرم شدن المنت می‌گردد.

انواع المنت میله‌ای:

 • در مدل‌های فلنج دار
 • فین دار
 • پره دار
 • المنت میله‌ای استخری
 • آبگرمکنی ساخته می‌شوند.

از آنها در بخاری برقی، گرم کردن سوله یا محیط باز و بسته، برای کباب پز و فر و بسیاری از دستگاه‌های صنعتی دیگر استفاده می‌کنند.  مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از المنت میله‌ای شامل: تطبیق پذیری و مقرون به صرفه بودن آنها است.

قیمت المنت U شکل

از المنت میله‌ای U شکل برای انواع وسایل گرمایشی و حرارتی بهره می‌برند. مهمترین نقاط مثبت این نوع المنت: به آسانی شکل گرفتن آنها است و اینکه بالاترین مقاومت الکتریکی و مکانیکی در نوع خود را دارند. ساخت انواع المنت لوله‌ای در تهران المنت، با ارائه مشخصات فنی، سفارش خود را با بهترین کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه از ما بخواهید.

قیمت المنت میله ای U شکل در تهران المنت

المنت میله ای U شکل

المنت میله ای ضد آب- ضد اسید

معمولا این المنت ها با روکش آلومینیوم یا مس تولید می شوند. با تحمل دمای بالای ۴۰۰ درجه در صنایع گوناگون کاربرد دارند. از انواع دیگر این المنت میتوان به: المنت میله ای متریک یک سر، المنت میله ای تیغه ای نازک (فین دار)، هیتر میله ای هاپر و هیتر میله ای مینی اشاره نمود.

بیشترین کاربری المنت های میله‌ای عبارتند از:

 1. به طور معمول از این المنت جهت گرم کردن مایعات و جامدات و گازها از طریق رسانایی، همرفت و گرمایش تابشی استفاده می‌کنند.
 2. از دیگر کاربردها میتوان به وسایل برقی مثل لباسشویی، سماور، کتری، یخچال، سردخانه، اتو، قهوه ساز، چای ساز و… اشاره کرد.
 3. همچنین در صنایع مختلفی چون ریخته گری، اکستروژن، اکسترود، تزریق، آزمایشگاه، مرغداری و … استفاده می‌شوند.
مشخصات و مزایای المنت میله ای

گرمایی که توسط المنت های میله ای ایجاد می گردد، توسط نیروی برق که به دو سر المنت متصل است صورت می پذیرد. بدین صورت که سیم نیکروم با مقاومتی که از خود نشان می‌دهد، انرژی الکتریکی را در خود نگه داشته و باعث گرم شدن خود و اطراف خود می شود. که در نهایت پودر اکسید منیزیم باعث انتقال این حرارت و گرما به سطح عایق و یا روکش شده و منجر به سرخ و گرم شدن المنت می گردد.

مهمترین نقاط قوت موجود در المنت های حرارتی میله‌ای شامل موارد زیر می‌شود:

 1. به دلیل ساختار ویژه‌ای که دارند، دارای بالاترین مقاومت الکتریکی و مکانیکی و مصرف انرژی کمتر در مقایسه با انواع المنت های دیگر هستند.
 2. به آسانی شکل میگیرند و به اشکال مختلفی چون حالت مثلثی، مسطح و گرد تبدیل می‌شوند و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 3. اگر به درستی از آنها استفاده شود، طول عمر و کارایی بالایی خواهند داشت.
 4. از قیمتی مقرون به صرفه نیز برخوردارند.
بیشترین سوالاتی که راجع به المنت میله ای پرسیده میشوند
 1. المنت میله‌ای چیست؟

المنت های میله‌ای از روکش لوله‌ای از جنس استیل، مس و آلومینیوم ساخته می‌شود. این المنت ها توان حراراتی بسیار بالایی حدود 600 درجه سانتی گراد دارند و مقاومت بالای از خود نشان می دهند به همین خاطر در بسیاری از صنایع از این المنت های استفاده می‌کنند.

 1. المنت های میله‌ای چه کاربردهایی دارند؟

المنت های میله‌ای تقریباً در تمامی صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند. یخ زدایی و جلوگیری از تراکم بالا، همچنین در صنعت لوازم خانگی بسیار استفاده می‌گردد. المنت میله‌ای به دلیل کم هزینه بودن و اطمینانی که نسبت به آن وجود دارد، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 1. انواع المنت های میله‌ای کدامند؟

المنت میله‌ای در مدل‌های مختلف زیر تولید می‌گردد:

 • المنت میله‌ای فین دار
 • المنت فلنج دار
 • المنت جوجه کشی
 • المنت میله‌ای ظرفشویی
 • المنت سماور پلانی
 • المنت مهره دا
 • المنت صاف مهره دار
 • المنت سماوری مهره دار
 • المنت صاف
 • المنت U شکل
 • المنت لباسشویی
 • المنت یخچالی و…
 1. المنت های میله‌ای کجا مورد استفاده قرار می‌گیرند؟

المنت میله‌ای به سبب راحتی فرم دهی و ايمنی در مصرف بیشتر در خشک‌کن ها، لوازم خانگی، كارخانجات بسته بندی، مخازن روغن و آب داغ، صنايع پلاستيك و صنايع شيشه و سردخانه‌ها و دیگر موارد كاربرد دارند.

 1. مزایای المنت میله‌ای چیست؟

یکی از مهمترین مزایای المنت میله‌ای دقت در دمای تنظیم شده است. کنترل حرفه‌ای و پیشرفته دما، انتقال دقیق گرما، تحمل 750 درجه سانتیگراد و چگالی دمای 120 وات بر اینچ، دقت بالا، عمر بالا، انعطاف‌پذیری بالا، اندازه مناسب و قابلیت سفارشی سازی از نکات مهم المنت های میله‌ای است.

 

 
0/5 (0 نظر)