لوگو تهران المنت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

المنت لعران

انواع المنت میله‌ای لعران در بازار ایران بر اساس مشخصات در دسته‌بندی‌های گوناگون قرار گرفته است. تولیدکننده المنت میله‌ای لعران، امکان عرضه محصول در صورت خرید عمده برای استفاده‌های گسترده صنعتی را نیز دارد.

قیمت المنت میله‌ای لعران با بهترین کیفیت

اگر در بازار ایران قصد خرید المنت میله‌ای لعران را دارید، باید بدانید که در ابعاد و اندازه‌های مختلف، این محصول تولید شده و امکان سفارشی‌سازی و تجهیز به قابلیت‌های خاص، طیف‌های دمایی و… را نیز دارد. برای خرید و استعلام قیمت المنت میله‌ ای با تهران المنت تماس بگیرید.

لیست قیمت المنت لعران

طول المنت
توان W

قیمت (ریال)

۳۰cm
۳۰۰w-500w​
۷۰۰,۰۰۰
۴۰cm
۵۰۰w-750w
۸۵۰,۰۰۰
۴۵cm
۵۰۰w-750w
۹۵۰,۰۰۰
۵۰cm
۵۰۰w-750w-1000w
۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۰cm
۵۰۰w تا ۲۰۰۰w
۱,۱۱۰,۰۰۰
۷۰cm
۱۰۰۰w-1500w​
۱,۲۹۵,۰۰۰
۷۵cm
۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰
۱,۴۵۰,۰۰۰
۸۰cm
۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰
۱,۴۵۰,۰۰۰
۹۰cm
۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰
۱,۴۵۰,۰۰۰
۱۰۰cm
۵۰۰۰ تا ۴۰۰۰
۱,۴۵۰,۰۰۰
۱۱۰cm
۱۰۰۰w-1500w-2000w
۲,۰۳۵,۰۰۰
۱۲۰cm
۱۰۰۰w-1500w-2000w
۲,۲۲۰,۰۰۰
۱۳۰cm
۱۰۰۰w-1500w-2000w
۲,۴۰۰,۰۰۰
۱۴۰cm
۱۰۰۰w-1500w-2000w
۲,۵۹۰,۰۰۰
۱۵۰cm
۱۰۰۰w تا ۴۰۰۰w
۲,۷۷۵,۰۰۰
۱۶۰cm
۱۰۰۰w-1500w-2000w
۲,۹۶۰,۰۰۰

گالری المنت میله‌ای لعران در تهران المنت

انواع المنت میله‌ای لعران

پخش عمده انواع المنت لعران در تهران المنت

درباره المنت میله‌ای لعران

شرکت‌های زیادی در زمینه تولید المنت میله‌ای برای انواع تجهیزات الکترونیک، حرارتی و همین‌طور تولید طیف دمای بالا در بازار حضور دارند که لعران یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین آن‌هاست. شرکت لعران با استفاده از بهترین مواد اولیه و با پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا محصولات خود را با استاندارد ملی ۱۵۶۲ و استانداردهای جهانی BS7351:1990 ،BS EN 60335 تولید کرده و به سراسر کشور عرضه می‌کند. شما در تهران المنت می‌توانید محصولات المنت میله‌ای برند لعران را خریداری کنید.

انواع المنت‌های میله‌ ای برند لعران برای استفاده در انواع لوازم‌ خانگی مانند آب‌گرم‌کن، سماور، پلوپز، اتو، لباسشویی، فر و ظرفشویی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

 

 •  جنس: المنت‌های صاف با پوشش جنس استیل ضدزنگ AISI304 ساخته می‌شوند. این جنس معمولاً برای مقاومت در برابر خوردگی و دوام بالا استفاده می‌شود.
 • قطر: المنت‌های میله‌ای لعران با قطر ۶٫۵ و ۸ میلیمتر و نمونه‌های سفارشی توسط تولیدکننده المنت میله‌ای برند لعران عرضه می‌شوند.
 • ولتاژ: این المنت‌ها برای ولتاژ ۲۲۰ ولت طراحی و ساخته می‌شوند.
 • رنگ: مدل‌های مصارف صنعتی المنت‌ میله‌ای برند لعران در رنگ‌های سفید، زرد، آبی و قرمز قابل‌تهیه هستند.
 • امکانات انتخابی: شما می‌توانید المنت‌های میله‌ای با مشخصات مختلفی را انتخاب کنید. این شامل طول، قطر، توان کاری و بار سطحی المنت است. باتوجه ‌به نیاز و دامنه کاربرد خاص خود، می‌توانید المنت‌های لعران موردنظر را به‌صورت انبوه تهیه کنید
 • ابعاد و اندازه: ابعاد و اندازه المنت میله‌ای می‌تواند به طور مستقیم بر قیمت آن تأثیر بگذارد. المنت‌های بزرگ‌تر و با اندازه‌های خاص ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند.
 • مواد استفاده شده: نوع موادی که در ساخت المنت میله‌ای لعران استفاده می‌شود، می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر قیمت آن داشته باشد. مثلاً، المنت‌های استیل ضدزنگ معمولاً گران‌تر از المنت‌های میله‌ای معمولی هستند.
 • توان و ولتاژ: توان موردنیاز و ولتاژ عملکرد المنت نیز می‌تواند بر قیمت آن تأثیرگذار باشد. المنت‌های با توان بالا و ولتاژهای خاص ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.
 • تکنولوژی و قابلیت‌های خاص: درصورتی‌که المنت میله‌ای لعران دارای تکنولوژی یا قابلیت‌های خاصی مثل کنترل دما یا ویژگی‌های اضافی باشد، قیمت آن احتمالاً بیشتر خواهد بود.
 • مقدار سفارش: حجم سفارش المنت میله‌ای لعران نیز می‌تواند در قیمت تأثیرگذار باشد. سفارش بیشتر ممکن است باعث افزایش تخفیف و کاهش قیمت باشد.
 • به‌علاوه، عوامل دیگری مانند شرایط بازار و رقابت، هزینه تولید و سود موردنظر نیز می‌توانند در تعیین قیمت المنت میله‌ای لعران تأثیرگذار باشند

محصولات دیگر ما: